mapa ČR hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Seznam servisů v ČR


Pro zobrazení servisů v kraji vyberte z nabídky nebo zvolte oblast na mapě.Pro výpis všech servisů v ČR
klikněte zde

Pro výpis všech prodejců v ČR
klikněte zde

Záruky / Asistenční služba

Společnost GAZ AUTO PRAHA, s.r.o. (dále GAP) jako distributor vozidel UAZ AMC v ČR poskytuje na všechna vozidla UAZ prodaná v prodejní síti GAP záruku 24 měsíců ohraničenou 70.000 ujetými kilometry.

 

Přesná pravidla poskytnutí záruční opravy stejně jako další podmínky za kterých je záruka poskytována, jsou přesně specifikována v Záručním listu, který je předáván s každým vozidlem a podepisován jak ze strany prodejce tak i ze strany zákazníka.

 

Společnost GAZ AUTO PRAHA, s.r.o. v rámci zvyšování prestiže distribuovaných vozidel poskytuje ke každému vozidlu prodanému v prodejní síti GAP po 1.1.2010 bezplatně Asistenční kartu GAP / ÚAMK. Plný rozsah služeb poskytovaný ze strany ÚAMK bezplatně držitelům Asistenčních karet GAP je podrobně specifikován (vč. podmínek uplatnění) v informačním sešitu k Asistenční kartě GAP (volně ke stažení v sekci "Ke stažení")

Vzor Asistenční karty GAP

 

Pohled na přední stranu

 

Pohled na zadní stranu

Další informace získáte u našich prodejců.