.

O společnosti

Novinky

11/11/11

SPY FOTOS - nový interiér vozů UAZ?

Na ruském internetu se v uplynulých dnech objevilo několik "špiónských" fotografií připravovaného nového interiéru vozidel UAZ modelové řady PATRIOT / PICKUP / CARGO. Dle vyjádření autora fotografií se jedná o předsériový vzorek na kterém ještě bude provedena řada změn - co nás tedy čeká?
10/14/11

Limitovaná výroční série UAZ PATRIOT i pro ČR!

Před časem jsme vás informovali o dostupnosti limitované edice 70ti kusů modelu UAZ Hunter. Již jsme však neupozornili na výroční, kusově omezenou edici modelu 3163 Patriot. Nebyl totiž důvod - pro export EU byla tato edice zakázána. Dnes však exportní oddělení uvolnilo informaci, že 20 kusů těchto ultimátních terénních automobilů UAZ PATRIOT LIMITED 70 nakonec bylo uvolněno i pro evropské trhy!
10/14/11

Přijďte vyzkoušet nový UAZ HUNTER!

Toužili jste po vozu UAZ Hunter, ale nebyli jste si jisti, jestli je to pro Vás to pravé? Chtěli jste si vůz vyzkoušet na vlastní kůži? Na pobočce v Radíkovicích (Hradec Králové) je to nyní možné.
10/14/11

Třínápravový UAZ i pro hasiče

UAZ nedávno postavil ve Vladivostoku nový závod, který má mimo jiné za úkol vyrábět speciální provedení vozidel UAZ. Jedním z prvních dítek tohoto závodu a s ním spojeného oddělení vývoje speciálních vozidel byl projekt valníku s dvoumístnou kabinou na třínápravovém podvozku se zvýšenou nosností (viz. foto dole). Dalším projektem je speciál pro hasení požárů v těžko dostupných oblastech ruského Dálného východu.
09/13/11

Limitovaná série vozidel UAZ - HUNTER

Automobilka UAZ připravila pro exportní trhy na počest 70. výročí svého vzniku omezenou 70 kusovou sérii speciálních provedení vozidel UAZ - HUNTER s názvy "EXPEDITION" a "BEACH". Každý z vozů vyrobených v této limitované sérii dostane kromě štítků na bocích s názvem limitované série také štítek v interiéru s pořadovým číslem vyrobeného kusu z celkově vyrobených sedmdesáti vozidel. Ceny pro český trh byly stanoveny na...
08/16/11

OFF ROAD: "Ve stopách gazíka"

V letním dvojčísle časopisu OFF ROAD 4x4 magazín naleznete článek "Ve stopách gazíka" o testování vozidla UAZ v provedení PICKUP LIMITED 2,7i 16V BiFuel.
07/21/11

4x4 AUTOMAGAZÍN: JURSKÝ PARK, OFF-ROAD TEST

V posledním čísle časopisu 4x4 AUTOMAGAZÍN proběhl velký dvacetistránkový redakční test vozidel LAND ROVER DEFENDER, SANTANA PS-10, TOYOTA HILUX, TOYOTA HZJ-78 a UAZ PATRIOT - výsledek: vítězem testu se stala TOYOTA HZJ78, ale citujme autora: "UAZ nezastírá svůj původ v terénu bojuje především silou, mezi novými vozy má nejlepší poměr cena / výkon" - co víc k tomu dodávat!
06/13/11

VELKÉ RUSKÉ SRDCE - přívětivé, nezdolné a pracovité

Redaktoři odborného časopisu MYSLIVOST v redakčním testu vyzkoušeli na vlastní kůži jízdu v terénu i na silnici s vozidlem UAZ PICKUP 2,7i 16V DOHC BiFuel - své postřehy z tohoto testu shrnuli do článku s názvem "VELKÉ RUSKÉ SRDCE - přívětivé, nezdolné a pracovité", který naleznete v aktuálním čísle tohoto odborného časopisu.
04/01/11

AUTO.CZ: UAZ Patriot 2.3 HPI - Široká a tvrdá duše

"Alfou a omegou offroadů vyráběných na východ od Košic je a musí být jednoduchost a aspoň základní spolehlivost – cokoli se porouchá, musí jít opravit pokud možno pouze s nářadím, které se najde v každém statku. Jak to ale udělat ve chvíli, kdy po těchto značně specifických vozech zatouží naftou opilý Západ?
03/27/11

AUTO TIP 4x4 - HARD CORE !

Redaktoři časopisu AUTO TIP 4x4 provedli srovnávací test klasických off roadů určených pro nejtvrdší práci v terénu MERCEDES-BENZ G PROFESIONAL, LAND ROVER DEFENDER, UAZ PATRIOT a LADA NIVA
« Předchozí 1 2 3 4 Další »

Kontakty

GAZ AUTO PRAHA, s.r.o.

Mokrá Lhota 5, Bystřice u Benešova, 257 51

tel.: +420 317 705 982
fax: +420 317 705 982
e-mail: info@gaz.cz

Michal Hodík, tel.: +420 737 236 903, e-mail: hodik@gaz.cz
Jiří Kaftan, tel.: +420 737 236 990, e-mail: kaftan@gaz.cz

Autorizovaný prodej vozů, doplňků, náhradních dílů a autorizované servisní středisko vozidel AMC GAZ, UAZ, ARO, HONKER a LUBLIN