O společnosti

UAZ HUNTER přichází na český trh!

Od ledna letošního roku rozšiřuje nabídku terénních pracovních automobilů UAZ na trhu v České republice další modelová řada - konkrétně se jedná o celosvětově dobře známý ultimativní terénní automobil UAZ HUNTER !

Tento model je dalším vývojovým stupněm původně od sedmdesátých let vyráběného modelu UAZ - 469, který nesl po mírné modernizaci označení UAZ - 3151 a který například do dnešního dne používá i Armáda ČR a to jak v tuzemsku, tak po boku vozidel LAND ROVER i v zahraničních misích.

Model UAZ HUNTER se od svého předchůdce liší mimo jiné novým typem náprav SPICER (stejné používá i řada PATRIOT, PATRIOT SPORT, PICKUP či CARGO), moderními přímovstřikovými motory a to jak zážehovými ZMZ v provedení AMCE4 EURO 4 tak i přeplňovanými vznětovými se vstřikováním common rail. v rámci jednotlivých stupňů výbav může být vůz jak v provedení SOFT TOP tak i HARD TOP a může být osazen jak ruskou hlavní převodovkou ADS tak i korejskou převodovkou DYMOS, která se již osvědčila v modelech UAZ - PATRIOT.

Na přání je naše společnost schopna ve spolupráci s královehradeckou akciovou společností AMC zajistit jakékoliv úpravy (tuning) vozidel HUNTER dle vašich požadavků či potřeb.

Další informace nejen o vozidlech UAZ - HUNTER naleznete na stránkách www.uaz-auto.cz

 

<< zpět na novinky