O společnosti

SPY FOTOS - nový interiér vozů UAZ?

Na ruském internetu se v uplynulých dnech objevilo několik "špiónských" fotografií připravovaného nového interiéru vozidel UAZ modelové řady PATRIOT / PICKUP / CARGO. Dle vyjádření autora fotografií se jedná o předsériový vzorek na kterém ještě bude provedena řada změn - co nás tedy čeká?

Dle slov autora fotografií je nová palubní deska nejen na pohled ale i na pohmat krokem kupředu. Nový dodavatel nakoupil vybavení z Německa od MB (Daimler) a nová palubní deska by tak měla být materiálově i provedením na úrovni vozidel Mercedes. Nový dodavatel slibuje také možnosti kombinací různých barevných provedení palubní desky - takže se možná v budoucnu dočkáme nejen šedo - černé kombinace, ale také černo - černé, světle a tmavě hnědé ale prý možná i modro - šedé nebo zeleno - šedé... uvidíme. Plány jsou věc jedna - realita bohužel druhá.

Nové je ovládání klimatizace, místo pro autorádio s USB konektivitou rozměru 2 DIN (s možností montáže i sofistikovanějších zařízení obsahujících navigaci, DVD a další) a řada dalších prvků. Dle informací autora je palubní deska stejně jako protoyp nového volantu již připravována pro montáž airbagů - což bohužel znamená, že zmizí madlo na palubní desce před spolujezdcem, kterého se mohl při průjezdu terénem držet. Nové jsou také výplně dveří s ergonomickými madly. Co ještě v době focení nebylo hotové, ale dle slov zdroje se připravuje, je nová grafika přístrojového štítu.

Výrobce se prozatím sdržuje jakéhokoliv komentáře zveřejněných fotografií, takže na konečnou podobu nového interiéru vozidel PATRIOT, PICKUP a CARGO si asi ještě nějaký pátek budeme muset počkat.

-ICE-

<< zpět na novinky